Wysokie oprocentowanie konto w BOŚ

W ofercie BOŚ pojawił się nowy, atrakcyjny pod względem oprocentowania (jak na obecne standardy) produkt oszczędnościowy. Mowa tu o rachunku oszczędnościowym o nazwie “Więcej za Mniej”. Jest to oferta komplementarna do standardowego rachunku oszczędnościowego Ekoprofit. Klienci, którzy zdecydują się na nowe konto mogą w skali roku zarobić nawet 3,025%. Jak to działa? Największe oprocentowanie w przypadku konta “Więcej za Mniej” wynosi 2,75% dla kwot do 20 tysięcy złotych.

Powyżej 20 ale do 50 tysięcy złotych oprocentowanie jest równe 2,5%, a w przypadku salda wyższego niż 50 tysięcy złotych oprocentowanie wynosi 2,25%. Ważną sprawą jest to, że rachunek ma wspierać osoby odkładające regularnie nawet małe kwoty. Każdy klient posiadające większe środki może skorzystać również ze wspominanej wcześniej opcji standardowego konta o oprocentowaniu sięgającym nawet 3,25%.


Jednak sam rachunek “Więcej za Mniej” też daje szanse na wyższe oprocentowanie. Warunkiem jest tu systematyczne zasilanie konta (wystarczy jedynie 100 złoty na miesiąc) przy jednoczesnym braku wypłat. Dzięki temu w następnym miesiącu oprocentowanie wzrasta, o 10% co w skali roku może nam dać nawet 3,025% (przy kwocie do 20 tysięcy zł).

ranking lokat

Dodaj swoją opinię