Suma Procentów w ING

ING Bank Śląski przygotował nową wersję oferty produktów strukturyzowanych. Mowa tu o Inwestycyjnej Lokacie Terminowej „Suma Procentów”. Nowy produkt jest kierowany do klientów detalicznych. Potencjalny zysk zależy od zachowania się kursu złotego i euro. Minimalna kwota potrzebna do zainwestowania w produkt to 1 tysiąc zł. Inwestycyjna Lokata Terminowa „Suma Procentów” została przewidziana na 12 miesięcy. Na temat zmian w ofercie produktów strukturyzowanych wypowiada się Grzegorz Jakubczyk, Senior Product Manager w ING Banku Śląskim:

“Od lat oferujemy naszym klientom atrakcyjne produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Chcemy ich wspierać w podejmowaniu decyzji o świadomym inwestowaniu, stąd nasza decyzja o odświeżeniu produktu strukturyzowanego Inwestycyjna Lokata Terminowa. Zmiany obejmują m.in. zmniejszenie minimalnej wpłaty do 1000 zł, skrócenie okresu inwestycji do 12 miesięcy, obniżenie opłaty za zerwanie produktu przed jego terminem zapadalności oraz zmianę konstrukcji inwestycyjnej. Wprowadziliśmy większą liczbę pomiarów wartości aktywa bazowego (kurs walutowy) w trakcie okresu inwestycji, co daje klientowi więcej szans na osiągnięcie zysku. Przyjęta strategia inwestycyjna zakłada scenariusz względnej stabilizacji kursu walutowego EUR/PLN z możliwym przejściowym osłabieniem złotego do euro. Maksymalny zysk z inwestycji może wynieść 4,08%”.


ranking lokat

komentarze 2

  1. edward pisze:

    Wybrałem ILT suma procentów 8, ale bardzo tego żałuję. Nie ma możliwości sprawdzenia, z jakiego pułapu kursu euro wystartowałem, jakie są widełki wahań kursu, jakie są kolejne odczyty – oznacza to nabijanie klienta w butelkę. Odczyty tylko dla instytucjonalnych , a brak dla szaraczków – chyba trzeba szukać pomocy u rzecznika UOKIK .Placówka ING w Bytomiu również mnie zbyła…

  2. Loky pisze:

    Nie mam doświadczenia w lokatach i właśnie się na to nadziałem. Piszę aby przestrzec innych. Za 10k ulokowane na pełne 12 miesięcy dostałem marne 48,91 złociszy OCHŁAPÓW. TOTALNA PORAŻKA!!

Dodaj swoją opinię