EnveloBank z nowymi usługami

EnveloBank z nowymi usługami

Pod koniec pierwszego kwartału 2018 roku EnveloBank ma w planach wprowadzić do oferty kilka nowych usług. Pojawi się między innymi mechanizm EnveloSaver, który pozwala odkładać końcówki transakcji oraz możliwość skanowania kodów QR z faktur telefonem. Program typu saver to funkcjonalność, która pozwala automatyczne odkładać końcówki z transakcji na konto oszczędnościowe. Klienci banku będą mogli zdefiniować określony procent od transakcji lub zaokrągloną końcówkę. Taki mechanizm jest dobrym sposobem na budowanie oszczędności. Read More…

Lokaty terminowe w walutach w eurobanku

Lokaty terminowe w walutach w eurobanku

Dla swoich klientów eurobank wprowadził do oferty lokaty terminowe o oprocentowaniu stałym w trzech walutach obcych. Od 17 lutego 2018 roku klienci mogą lokować środki w dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich oraz euro na lokatach okresowych – od 1 do 12 miesięcy od kwoty 500 dolarów amerykańskich, funtów brytyjskich lub euro. Do każdego konta walutowego w eurobanku, klient ma możliwość założenia 3 lokat terminowych w walucie rachunku. Read More…

EKOlokata Plus z najwyższym oprocentowaniem

EKOlokata Plus z najwyższym oprocentowaniem

Bank Ochrony Środowiska oferuje na swojej EKOlokacie Plus jedno z wyższych oprocentowań na obecnym rynku lokat krótko– i długoterminowych. Każdy klient, który utrzyma na swoim koncie osobistym comiesięczne saldo w wysokości minimum 10% kwoty lokaty oraz dokona transakcji bezgotówkowych kartą debetową o wartości co najmniej 300 złotych, otrzyma standardową stawkę 2% w skali miesiąca.

Read More…

Bilety do Cinema City za założenie Lokaty Happy

Bilety do Cinema City za założenie Lokaty Happy

W Idea Banku właśnie ruszyła promocja, dzięki której można zdobyć dwie wejściówki do kin Cinema City za założenie Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku. . Każdy, kto założy Lokatę Happy z dedykowanej strony promocji może zgarnąć dwa bilety do sieci kin. Należy być jednak całkowicie nowym klientem Idea Banku, czyli taką osobą, której PESEL nie trafił jeszcze do bazy banku (w tym jej oddziału – Lion’s Banku).

Read More…

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

W ofercie Banku Millennium pojawiło się nowe Konto Oszczędnościowe Profit. W ramach produktu klient może wypłacić gotówkę w dowolnym momencie bez obawy o utratę odsetek, ma bowiem nieograniczony dostęp do swoich pieniędzy. Środki wpłacone do 22 kwietnia 2017 r. będą oprocentowane promocyjną stawką 2,5% w skali roku przez 3 miesiące. Oprocentowaniu temu podlegają środki w kwocie do 100 tysięcy złotych. Nadwyżki będą oprocentowane 1,7% w skali roku przez trzy miesiące.

Read More…