Smart Saver dla małoletnich

Smart Saver to program pozwalający na wygodne oszczędzanie przygotowany przez ING Bank Śląski. Teraz Smart Saver będzie dostępny również dla osób małoletnich. Oszczędzanie z Smart Saver jest bardzo proste. Płacąc kartą wydaną do konta w ING lub wykonując przelewy w ING BankOnLine z konta klienta automatycznie pobierane są niewielkie kwoty, które trafiają następnie na jego konto oszczędnościowe. Podobnie jak osoby pełnoletnie tak i młodzi adepci oszczędzania samodzielne wybiorą ile chcą odkładać.

Otworzyć i zamknąć program Smart Saver mogą prawni opiekunowie małoletnich klientów (w placówce banku). O nowych możliwościach oszczędzania wypowiada się Daniel Szewieczek, Dyrektor Departamentu Oszczędności w ING Banku Śląskim:


“Konsekwentne i regularne oszczędzanie stanowi dla wielu osób problem. Po pierwsze o odkładaniu pieniędzy trzeba pamiętać, a po drugie wymaga to dysponowania określonymi kwotami. A nawyk oszczędzania warto wyrobić sobie już od najmłodszych lat – taka postawa procentuje w przyszłości. Młodzi ludzie szybko się uczą, że odłożone pieniądze dają poczucie bezpieczeństwa i pozwalają planować kolejne zakupy czy inne wydatki. Dzięki programowi Smart Saver każdy, niezależnie od wieku, może oszczędzać mimochodem, drobnymi krokami, płacąc kartą czy robiąc przelew.” (Źródło: ING Bank Śląski, prnews.pl)

ranking lokat

Dodaj swoją opinię