Ranking lokat w listopadzie

Jak co miesiąc przedstawiamy ranking najlepszych lokat. Niestety wciąż mamy do czynienia z trendem spadkowym, jeżeli chodzi o oprocentowanie depozytów. Nadal nie zapowiada się by najbliższe miesiące mogły przynieść podwyżki. Dlatego też sporo osób wybiera inne rozwiązania takie jak na przykład lokaty strukturyzowane. W tym miejscu jednak skupimy się na najlepszych lokatach terminowych, z jakich można skorzystać w ostatnich tygodniach. Pod uwagę wzięto lokaty na 3, 6, 12 i 24 miesiące. Kto wygrał?

W pierwszej kategorii, czyli lokatach na 3 miesiące najlepszą ofertę przygotował (we wszystkich typach lokat uwzględniamy wzorcową kwotę 10 tysięcy złotych) Idea Bank z oprocentowaniem na poziomie 4,75% w skali roku. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku okresu 6 miesięcy okazał się również produkt Idea Bank. W tym przypadku mamy do czynienia z oprocentowaniem równym 3,5% w skali roku.


W trzeciej kategorii, czyli lokatach na 12 miesięcy najlepiej zdaniem ekspertów portalu Bankier.pl wypadł Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie i jego nowa oferta lokat oprocentowanych na poziomie 4,22%. Na koniec najlepsza lokata na 24 miesiące. W tym przypadku ranking otwiera Santander Consumer Bank z depozytem oprocentowanym na poziomie 4,1%. (Źródło: Bankier.pl).

ranking lokat

Dodaj swoją opinię