Nowy “Kapitalny Duet” eurobanku

Dotychczasowa oferta eurobanku została właśnie poszerzona o „Kapitalny Duet”, czyli nową lokatę z funduszem. Od 15 marca 2016 roku klienci banku mogą nabywać jednostki subfunduszy inwestycyjnych Amundi, nie opłacając przy tym kosztów manipulacyjnych, a co więcej, mają również możliwość założenia lokaty o oprocentowaniu wynoszącym 5% w skali roku. Minimalna kwota inwestycji wynosi 5 tysięcy złotych. Takie rozwiązanie ma być gwarancją szybkiego pomnażania środków inwestycyjnych przeznaczonych na fundusz i zapewnieniem tym samym dużych zysków pochodzących z założonej lokaty.

Kwota, jaką klient eurobanku zdecyduje się przeznaczyć na inwestycje, dzielona jest na pół. Część pieniędzy odłożona zostanie na czteromiesięcznej lokacie o oprocentowaniu 5% w skali roku. Pozostała kwota przeznaczona będzie na inwestycje w konkretny subfundusz inwestycyjny Amundi. Klient ma możliwość wyboru jednego z pięciu subfunduszy, wśród których znajdują się: Amundi Subfundusz Akcyjny, Amundi Akcji Małych i Średnich Spółek, Amundi Globalnych Persoektyw, Amundi Subfundzusz Zrównoważony, a także Amundi Subfundusz Stabilnego Wzrostu.


Nowa oferta eurobanku gwarantuje również zwolnienie z opłat manipulacyjnych przy nabywaniu któregoś z jednostek funduszu.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię