Nowa SmartLokata

Bank SMART i BIZ Bank wychodzą do swoich klientów z coraz to nowszymi propozycjami. Chcą bowiem zdobyć zaufanie wśród osób korzystających z usług bakowych i zyskać popularność. Od 1 czerwca oba te Banki ogłosiły stworzenie nowego produktu, jakim jest lokata otwierana na okres 3 lub 6 miesięcy. Jej oprocentowanie ma wynieść 2,65% w skali roku. Taka nowa propozycja lokaty jest dedykowana osobom, które są posiadaczami rachunków osobistych w Banku SMART i BIZ Banku w bankowości internetowej.

Bank SMART i BIZ Bank mają również ofertę dla tych osób, które nie są właścicielami kont indywidualnych i wcale nie chcą ich zakładać. Wówczas klienci tacy mają możliwość otwarcia lokat na okres 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem na poziomie 2,4% w skali roku. Dostępne są one jednak w Sklepie Lokat na stronie www.smartlokaty.pl


Oprocentowanie w tej wysokości dotyczy nowych środków, co oznacza, że tyczy się ono lokat, na których zostaną zdeponowane środki będące nadwyżkami nad środkami już odłożonymi przez klienta dotychczas (do 16 maja 2016 roku). Minimalna kwota wpłaty na taką lokatę wynosi 1 tysiąc złotych, maksymalna natomiast 2 miliony złotych.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię