Nowa oferta bossabank

Rozpoczął się nowy tydzień, czas wiec na nową ofertę lokat Hit Tygodnia. Co tym razem przygotował Bank Ochrony Środowiska wraz z platformą oszczędnościowo-inwestycyjną bossabank? Jak zwykle mamy do czynienia z dwoma produktami. Pierwszy to lokata na trzy miesiące z oprocentowaniem na poziomie 3,5% w skali roku. Druga lokata przewidziana jest na siedem miesięcy i oprocentowana na poziomie 3,6% w skali roku.

Poprzednie produkty dostępne w ramach oferty promocyjne umożliwiały zdeponowanie środków na cztery i dwanaście miesięcy przy oprocentowaniu odpowiednio 3,55% i 3,7% w skali roku. W nowych hitach, podobnie jak w przypadku wielu poprzednich, mamy do czynienia z przedziałem inwestycyjnym od jednego do stu tysięcy złotych. Minimalna kwota potrzebna do założenia lokat to tysiąc złotych, a maksymalna 100 tysięcy złotych.


Nie zmieniło się nic, jeżeli chodzi o inne warunki. Wciąż jeden klient może w tygodniu założyć po jednej lokacie z różnych terminów zapadalności. Klienci platformy lub banku posiadający w nich lokaty na nowe depozyty muszą przeznaczyć nowe środki. (Źródło: bossabank, BOŚ, prnews.pl)

ranking lokat

Dodaj swoją opinię