Lokaty terminowe w Credit Agricole do 3,5%

W promocji lokat terminowych Credit Agricole przygotowało kilka ciekawych ofert, którym warto poświęcić chwilę uwagi. Pierwszy wariant to lokata sześciomiesięczna z oprocentowaniem 3,3% w skali roku. Oferta skierowana jest do dotychczasowych oraz nowych klientów banku. Lokatę należy założyć z tak zwanych nowych środków. Minimalna kwota depozytu to 1 tysiąc złotych, a maksymalna 100 tysięcy złotych. Promocja potrwa jeszcze do 20 czerwca 2014 roku. Drugi wariant to lokata oprocentowana na poziomie 3,4% (standardowe oprocentowanie 2,4% plus oprocentowanie specjalne 1%).

Depozyt został przewidziany na 6 miesięcy. Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy zdecydują się na lokatę w terminie do 6 miesięcy od daty założenia konta. Minimalna potrzebna do założenia depozytu kwota to 1 tysiąc złotych, a maksymalna możliwa wartość depozytu to 10 tysięcy złotych. Promocja potrwa do 30 września 2014 roku. Ostatni wariant to lokata na 3,5% (standardowe oprocentowanie 2,5% plus oprocentowanie specjalne 1%). Oferta skierowana jest do tej samej grupy nowych klientów, co poprzedni omawiany depozyt.


Podobnie jak we wszystkich wspominanych przypadkach mamy do czynienia z oprocentowaniem stałym. Minimalna potrzebna kwota to 1 tysiąc złotych. Maksymalna wartość depozytu to 50 tysięcy złotych. Oferta specjalna potrwa do 22 sierpnia 2014 roku.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię