Lokata Volkswagen Bank

Historia Volkswagen Bank Polska zaczyna się na początku 1998 roku. Po uzyskaniu licencji Narodowego Banku Polskiego, Volkswagen Bank Polska rozpoczął swoją działalność operacyjną. Miało to miejsce 30 lipca 1998 roku. Bank wchodzi w skład międzynarodowej grupy Volkswagen Financial Services AG.

W swojej ofercie Volkswagen Financial Services AG posiada produkty skierowane do klientów indywidualnych i firm. Mowa tu o rachunkach bankowych, kartach płatniczych czy kredytach gotówkowych. Volkswagen Bank Polska ma w swojej ofercie kilka ciekawych lokat. Mamy tu do czynienia z różnym okresem trwania lokat oraz różnymi warunkami dotyczącymi oprocentowania czy kapitalizacji odsetek


Podstawowa lokata dostępna w banku oferuje klientom atrakcyjne oprocentowanie i gwarantowany zysk. Może to być lokata na kilkadziesiąt dni do roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec trwania umowy. Mamy tu do czynienia kwotą minimalną wpłaty na lokatę. Volkswagen Bank Polska oferuje również lokaty na dużo dłuższy okres. Mowa tu o lokatach nawet na 10 lat. W tym wypadku możemy mieć do czynienia z kwartalną kapitalizacją odsetek.

W porównaniu z wcześniej omawianą lokatą mamy tu do czynienia ze znacznie wyższym wkładem minimalnym. Jest to lokata wysokooprocentowana. Istnieje tu również możliwość odnowienia lokaty po upływie jej terminu z opcją kapitalizacji odsetek lub przelania ich na wskazane przez właściciela konto. Odnowienie lokaty może następować automatycznie. Lokaty w Volkswagen Bank Polska objęte są gwarancjami BFG.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię