Lokata w Toyota Bank

Toyota Bank Polska S.A. działa na rynku polskim od roku 2001. Rok później Toyota Bank Polska S.A. rozpoczął swoją działalność leasingową w ramach Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Bank możemy zaliczyć do kategorii uniwersalnych. Mamy tu do czynienia z ofertą skierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm.

Mowa tu na przykład o kredytach, kontach bankowych czy planach oszczędnościowych. Jednym z elementów oferty Toyota Bank Polska są lokaty terminowe. Okres trwania lokaty może się wahać od 1 do 36 miesięcy. Im dłuższy okres wybierze klient tym na wyższe oprocentowanie może liczyć. Lokatę można założyć za pośrednictwem bankowości internetowej.


Klienci, którzy posiadają konto w banku mogą to zrobić od razu. W przypadku, gdy osoba zainteresowana nie ma konta w banku czy też w ogóle nie jest klientem banku również może założyć wspomnianą lokatę. Wszystko można załatwić podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Toyota Bank Polska oferuje swoje lokaty opierając się na założeniu minimum formalności i maksimum zysku z lokaty. Po aktywacji dostępu najszybciej założyć lokatę można właśnie przy wykorzystaniu bankowości internetowej.

Lokata może być znakomitym sposobem na inwestowania jak i oszczędzanie posiadanych środków finansowych. Dla klientów zainteresowanych kompleksowym podejściem do spraw oszczędności Toyota Bank Polska przygotował całe pakiety podobnych produktów. Mowa tu zarówno o lokatach terminowych jak i kontach oszczędnościowych. Bank oferuje również lokaty kapitałowe.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię