Lokata w Santander

Santander Consumer Bank rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2002 roku przejmując Bank of America Polska SA. Po kilku zmianach w 2006 roku przyjął nazwę Santander Consumer Bank SA. Obecnego kształtu bank nabrał po połączeniu z AIG Bankiem Polska. Miało to miejsce w 2011 roku. Santander Consumer Bank może się pochwalić czołową lokatą wśród banków oferujących kredyty na zakup nowych pojazdów. Nie jest to jednak koniec oferty Santander Consumer Bank.

Może on zaoferować swoim klientom inne produkty takie jak karty kredytowe, kredyty gotówkowe, lokaty czy ubezpieczenia. Obecnie dysponuje on siecią niemal 230 placówek na terenie całego kraju. Klientów obsługuje również dzięki bankowości internetowej i telefonicznej. W swojej ofercie Santander Consumer Bank posiada również bardzo ciekawe lokaty. Mowa tu o lokatach standardowym o stałym i atrakcyjnym oprocentowaniu. Kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec trwania umowy.


Kolejną opcją jest lokata progresywna. W tym wypadku mamy do czynienia z rosnącym oprocentowaniem (z miesiąca na miesiąc). Jeżeli takowa lokata zostanie zlikwidowana wcześniej klient otrzyma odsetki naliczone za każdy pełny miesiąc. Kolejną formą lokaty w Santander Consumer Bank jest lokata ubezpieczeniowa (ubezpieczenie NNW ważne na całym świecie). Ostatnim typem lokaty jest tak zwana lokata rentierska. Może ona zapewniać właścicielowi stały dochód. Mamy tu do czynienia z różnym okresem naliczania odsetek, które są następnie przelewane na konto wskazane przez klienta.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię