Lokata w Raiffeisen Polbank

W 2013 roku na polskim rynku bankowym zaistniała nowa marka. Mowa tu o Raiffeisen Polbank. Powstał on na drodze fuzji Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG. Umowa o przejęciu udziałów Polbanku przez Raiffeisen Bank International została podpisana w 2011 roku a sama fuzja miała miejsce w 2012 roku.

Raiffeisen Polbank należy do austriackiej Grupy Raiffeisen, której wyłącznym akcjonariuszem jest Raiffeisen Bank International. Raiffeisen działa na polskim rynku już od 1991 roku. Obecnie bank ma w swojej ofercie produkty dla szerokiego grona klientów, dlatego też jest bankiem uniwersalnym. Jednym z produktów skierowanych do klientów indywidualnych są lokaty terminowe.


Raiffeisen Polbank oferuje swoim klientom atrakcyjne i stałe oprocentowanie lokat. Istnieje tu możliwość założenia lokaty na okres od 1 do 12 miesięcy. Może to być lokata w złotówkach jak i w walutach obcych. W ofercie Raiffeisen Polbank dostępne są lokaty w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich. Warto zauważyć, iż bank stosuje bardzo korzystny dla klienta sposób naliczania oprocentowania.

Lokata dostępna w Raiffeisen Polbank jest bardzo prostym mechanizmem pozwalającym na bezpieczne oszczędzanie. Dzięki jasnym założeniom i budowie oferty możliwe jest obliczenie zysku już w momencie zakładania lokaty. Lokatę można założyć w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub wykorzystując do tego bankowość internetową Raiffeisen Polbank. Dzięki prostym formalnościom może to potrwać na prawdę niedługo.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię