Lokata z premią 80 zł

Organizatorem promocji Lokata z premią jest Agora S.A. Partnerem akcji jest Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział BGŻOptima. Oferta dostępna jest na stronie internetowej lokatazpremia.gazeta.pl. Podstawową korzyścią dla klientów jest premia pieniężna w wysokości 80 zł za założenie Lokaty Bezkarnej w BGŻOptima za pośrednictwem wymienionej wyżej strony. Oferta lokaty terminowej skierowana jest do nowych klientów otwierających Konto Indywidualne BGŻOptima.

Podstawowe zalety Lokaty Bezkarnej

Lokata skierowana do nowych klientów zakładających konto w BGŻOptima ma kilka cech, które wyróżniają ją na rynku depozytowym. Do najważniejszych cech charakterystycznych produktu zaliczamy:


  • oprocentowanie 4% w skali roku
  • 3-miesięczny okres lokaty
  • minimalna kwota lokaty to 1 tysiąc złotych
  • maksymalna kwota lokaty to 20 tysięcy złotych
  • brak opłat za wcześniejsze zerwanie lokaty (klient dostaje całość odsetek wypracowanych do dnia wycofania środków)

Jak skorzystać z promocji i otrzymać premię 80 zł?

Każdy klient zainteresowany ofertą promocyjną musi wykonać następujące czynności:

  1. Wejść na stronę promocji.
  2. Zarejestrować się i założyć profil z wykorzystaniem adresu e-mail.
  3. Kliknąć link przesłany na e-mail.
  4. Na stronie BGŻOptima wypełnić wniosek o założenie Lokaty Bezkarnej (w czasie wypełniania wniosku nie można być bezczynnym dłużej niż 13 minut – nastąpi zamknięcie sesji).
  5. W ciągu 30 dni od akceptacji umowy wpłacić na lokatę minimum 1 tysiąc złotych

Promocja trwa od 16 maja do 27 czerwca 2014 roku. Warunkiem uzyskania premii jest utrzymanie na Lokacie Bezkarnej lub koncie indywidualnym BGŻOptima, przynajmniej do 20 lipca 2014 roku, salda w wysokości minimum 1 tysiąc złotych. O przyznaniu premii (80 zł) organizator powiadomi klientów za pomocą wiadomości e-mail w terminie do 15 sierpnia 2014 roku. Premia zostanie przekazana na konto indywidualne BGŻOptima (założone przy otwarciu lokaty) w terminie 14 dni roboczych od dnia zakończenia akcji promocyjnej, czyli od 20 sierpnia 2014 roku.

Termin promocji został przedłużony do 27 czerwca 2014 r.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię