Lokata z oprocentowaniem 6%?

Niskie oprocentowanie wciąż odstrasza od lokat? Cóż, może trzeba dokładnie przejrzeć oferty wszystkich graczy na rynku? Jak się okazuje możliwe jest znalezienie depozytów oprocentowanych na poziomie nawet 5 czy 6%. Gdzie? Może w SKOK? Nie tym razem. Otóż takie oprocentowanie, a dokładnie 6% można znaleźć w banku, a dokładnie w Getin Online. W tym przypadku jest to Lokata z Kontem. Jak można się było spodziewać taka oferta została przez bank “wzbogacona” o szereg gwiazdek i dodatkowych warunków.

Co trzeba zrobić by z tej oferty skorzystać? Należy m.in. zadeklarować, że konto przez 30 miesięcy będzie regularnie zasilane kwotą minimum 1 tysiąc złotych. Zaraz po założeniu konta należy dokonać minimum dwóch transakcji kartą. To tylko dwa z licznych warunków dodatkowych. Jednak nie tylko Getin daje wysokie oprocentowanie.


Deutsche Bank oferuje 5% na lokacie 2M, ale pod warunkiem, że klient założy konto osobiste dbNET. Bez konta oprocentowanie depozytu wynosi zaledwie 2,5%. Wadą lokaty jest maksymalna dozwolona kwota, którą można zdeponować. To zaledwie 10 tysięcy złotych. (Źródło: prnews.pl, Bankier.pl)

ranking lokat

Dodaj swoją opinię