Lokata w Nordea

Nordea Bank Polska S.A. jest elementem grupy finansowej Nordea. Jest to największa skandynawska grupa finansowa działająca na rynku Europy Północnej oraz w regionie Morza Bałtyckiego. Grupa działa na kilu rynkach a mianowicie bankowości detalicznej, bankowości instytucjonalnej i korporacyjnej, zarządzania aktywami oraz ubezpieczeń na życie.

Nordea Bank Polska S.A. kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz firm. Trzon działania banku stanowi system bankowości elektronicznej. W ofercie Nordea Bank Polska możemy znaleźć szereg produktów pozwalających na zaplanowanie przyszłości finansowej. Mowa tu w dużej mierze o produktach oszczędnościowych. Warto tu zwrócić uwagę na szereg lokat, jakie bank oferuje swoim klientom. Mamy tu do czynienia z lokatami o stałym jak i zmiennym oprocentowaniu.


Różnie może wyglądać kwestia długości trwania lokaty. Istniej również możliwość skorzystania z lokaty negocjowanej. W tym wypadku klient sam może mieć wpływ na warunki lokowania swoich środków. Jest to lokata, którą można otworzyć na dowolny okres nieprzekraczający jednak jednego roku. Inne lokaty można po zakończeniu okresu lokowania automatycznie przedłużyć na standardowych warunkach. Klient może również wybierać pomiędzy lokatami w rodzimej walucie a lokatach w walutach obcych.

Dostęp do produktów banku jest możliwy w dużej mierze za pośrednictwem bankowości internetowej. Ciekawą ofertę może stanowić również lokata rentierska zapewniająca comiesięczny zysk i wsparcie domowego budżetu.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię