Lokata w MultiBank

MultiBank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorstw. Jest on detaliczną częścią BRE Bank SA powołaną do życia w 2001 roku. Za pośrednictwem sieci składającej się z ponad 130 placówek bankowych, bankowości internetowej czy telefonicznej obsługi oferuje swoim klientom różnego typu produkty. Od kredytów przez konta oszczędnościowe aż po ubezpieczenia i leasing dla firm.

MultiBank zdobył w swojej działalności zaufanie ponad 600 tysięcy klientów indywidualnych i przedsiębiorców. MultiBank ma bardzo ciekawą ofertę, jeżeli chodzi o produkty oszczędnościowe. Doskonałym przykładem mogą tu być lokaty. Standardowa lokata w MultiBanku może być założona na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. W przypadku lokat progresywnych możemy mieć do czynienia z okresami 3, 6 i 12 miesięcy. W tym wypadku oprocentowanie zgodnie z definicją lokaty rośnie z miesiąca na miesiąc.


MultiBank oferuje zarówno lokaty w walucie krajowej jak i w walutach obcych. Mogą to być produkty ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem. Mamy tu również do czynienia z minimalnymi kwotami, jakie są potrzebne do założenia lokat. Jak się okazuje wystarczyć może tysiąc złotych. Oprócz bardziej tradycyjnych form lokat bank oferuje również lokaty łączone z innymi produktami. Przykładem może tu być lokata połączona z funduszem inwestycyjnym. MultiBank udostępnia ponad 60 funduszy inwestycyjnych do wyboru dla klientów, którzy zdecydują się na tego typu opcję. Większość środków w tym wypadku inwestowanych jest przez fundusze, a mniejsza część trafia na lokatę.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię