Lokata w Millennium Bank

Millennium to bank uniwersalny. Swoje usługi oferuje we wszystkich segmentach rynku. Bank dociera do klientów za pośrednictwem sieci oddziałów, indywidualnych doradców oraz nowoczesnej bankowości elektronicznej. Bank Millennium obecny jest na rynku od 1989 roku. Obecnie łączy wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku polskim z międzynarodowym doświadczeniem i nowoczesnym podejściem do bankowości zapewnianym przez Banco Comercial Portugues (Millennium bcp). Jest to największy komercyjny bank w Portugalii i jednocześnie strategiczny udziałowiec Banku Millennium.

W swojej bogatej ofercie Bank Millennium posiada miedzy innymi szereg produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych w tym lokaty bankowe. Mamy tu do czynienia między innymi z lokatami terminowymi jak i lokatami progresywnymi. Klient może założyć lokatę na okres od kilku do kilkunastu miesięcy. Mogą to być zarówno lokaty w walucie rodzimej jak i w walutach obcych. W tym wypadku mamy do dyspozycji wspólną walutę europejską, funty brytyjskie czy dolara amerykańskiego.


Lokaty można założyć zarówno w placówce banku jak i drogą internetową. Wszystko zależy od wybranej oferty lokat. Poza tym bank oferuje niskie kwoty minimalne potrzebne do założenia lokaty. Wystarczyć może już kilkaset złotych. Klient ma też wpływ na wybór jednego z atrakcyjnych wariantów dotyczących oprocentowania lokaty. Może to być zarówno oprocentowanie stałe jak i zmienne. W przypadku lokaty progresywnej mamy do czynienia z oprocentowaniem rosnącym. Wszystkie środki zdeponowane w banku objęte są gwarancjami BFG.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię