Lokata w Getin Bank

Getin Bank rozpoczął swoją działalność w 2004 roku. Został utworzony po przekształceniu kupionego przez Getin Holding Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach i przejęciu łódzkiego Banku Przemysłowego. Obecnie jest detaliczną częścią Getin Noble Bank SA. Oferta Getin Banku skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, klientów korporacyjnych oraz samorządów.

W ramach oferty dla klientów indywidualnych bank przygotował bardzo ciekawe propozycje lokat. Mamy tu do czynienia z lokatami terminowymi. Można je zawierać na okres od miesiąca do trzech lat. Bank oferuje również atrakcyjne i stałe oprocentowanie lokat terminowych. W różnych wariantach lokat bankowych możemy mieć do czynienia z różnymi wymogami dotyczącymi minimalnej kwoty, jaką trzeba posiadać by takową lokatę otworzyć. Po zakończeniu okresu umowy istnieje możliwość przedłużenia lokaty automatycznie. W takim wypadku mamy do czynienia z przedłużeniem lokaty na warunkach standardowych.


Ponadto by założyć lokatę w Getin Banku nie trzeba wcześniej posiadać tam konta osobistego czy oszczędnościowego. W zależności od wybranego typu lokaty i okresu jej trwania możemy mieć do czynienia z różnym oprocentowaniem. Generalnie im dłuższy okres tym również większe oprocentowanie takowej lokaty. Depozyt w Getin Banku można założyć w jednej z placówek banku. Innym sposobem jest założenie lokaty za pośrednictwem bankowości internetowej. W tym wypadku trzeba być jednak posiadaczem rachunku w Getin Banku.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię