Lokata FM Bank

FM Bank jest jedną z pierwszych instytucji finansowych dedykowanych obsłudze mikro przedsiębiorstw. Bank posiada specyficzną ofertę stworzoną właśnie z myślą o tego rodzaju klientach. W swojej działalności FM Bank umożliwia swoim klientom dostęp do nowoczesnych usług bankowych, a także zapewnia źródło finansowania.

Poza produktami skierowanymi do przedsiębiorstw FM Bank ma również ofertę dla klientów indywidualnych. Nazwa FM Bank wywodzi się od Funduszu Mikro na bazie, którego powstał bank czerpiący z jego wieloletniego doświadczenia w finansowaniu mikro i małych przedsiębiorstw. Dla klientów indywidualnych FM Bank przygotował bardzo ciekawą ofertę dotyczącą lokat terminowych. Mowa tu o tak zwanej lokacie standardowej.


Jest to lokata wysokooprocentowana. Aby skorzystać z oferty tego rodzaju lokat nie trzeba być jednak posiadaczem konta w banku. Jakie są warunki lokaty? Przede wszystkim jest tu dość duży wybór, jeżeli chodzi o czas trwania lokaty. Może to być od 3 do 24 miesięcy. Oprocentowanie na lokacie jest stałe przez cały okres jej trwania.

Zainteresowani klienci mogą założyć lokatę zarówno w złotówkach jak i w walutach obcych. Lokata jest dostępna we wspólnej walucie europejskiej, funtach brytyjskich oraz dolarach amerykańskich. Należy również pamiętać o minimalnym wkładzie, który jest niezbędny do założenia lokaty. Lokata w FM Bank może być odnawiana również w sposób automatyczny. Istnieje możliwość założenia lokaty za pośrednictwem Internetu oraz negocjacji wysokości oprocentowania.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię