Lokata w Eurobank

Eurobank należy do Societe Generale, która jest jedną z największych europejskich grup finansowych zatrudniającą ponad 150 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach. Eurobank rozpoczął swoją działalność w 2003 roku oryginalną kampanią reklamową. Nowością było wyjście na przeciw potrzebom klientów i umieszczenie placówek bankowych w centrach handlowych, przez co zainteresowani mieli dostęp do banku siedem dni w tygodniu.

Bank zaczynał, jako specjalista od kredytów gotówkowych. Dziś oferuje szereg różnorodnych produktów i usług bankowych skierowanych do szerokiej grupy klientów indywidualnych. Eurobank ma w swojej ofercie szereg lokat bankowych. Mowa tu o lokatach terminowych, dynamicznych, negocjowanych oraz lokatach łączonych z innymi produktami finansowymi. Doskonałym przykładem oferty banku jest standardowa lokata terminowa. Klienci mają do wyboru wysokie oprocentowanie stałe lub zmienne.


Ciekawą sprawą w ofercie Eurobanku jest bardzo niska kwota minimalna, która wystarcza do założenia lokaty. Jest to jedynie 200 złotych. Okres trwania lokaty o oprocentowaniu zmiennym to od 1 do 36 miesięcy natomiast lokaty o oprocentowaniu stałym od 1 do 24 miesięcy. Osoby zakładające lokatę mogą otrzymać do dyspozycji standardowy bezpłatny rachunek bieżący, z którego będą mogły korzystać również po zakończeniu lokaty. Depozyt w Eurobanku można założyć zarówno w placówce banku jak i za pośrednictwem Internetu, telefonu i we wpłatomacie. Bezpieczeństwo lokat w Eurobanku jest gwarantowane przez BFG.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię