Lokata w Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska S.A. należy do francuskiej Grupy Credit Agricole. Jest ona jednym z liderów bankowości uniwersalnej zarówno na rynku francuskim jak i europejskim. Fundamentem pod Credit Agricole Bank Polska S.A. był powstały w 1991 roku Bank Świętokrzyski SA.

Credit Agricole Bank Polska S.A. umożliwia klientom korzystanie ze swoich usług za pośrednictwem bankowości elektronicznej, obsługi telefonicznej oraz sieci składającej się z prawie 440 tradycyjnych placówek bankowych. Credit Agricole Bank Polska w swojej ofercie nie zapomina o osobach chcących oszczędzać i pomnażać swoje środki finansowe. Dlatego też oferuje im lokaty.


Doskonałym przykładem jest tu standardowa lokata terminowa. Może to być lokata założona na okres od 1 miesiąca do 3 lat. Bank oferuje również atrakcyjne oprocentowanie. Może to być oprocentowanie stałe lub zmienne. Przy wyborze odpowiednich ustawień wysokość zysku może być znana już w momencie zakładania lokaty. Klient ma prawo otworzyć dowolną liczbę lokat terminowych w Credit Agricole Bank Polska. Minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty to jedynie 1000 złotych.

Istnieje również możliwość zlecenia automatycznego odnowienia lokaty na kolejny okres. Przy wyższych kwotach lokat klient może indywidualnie negocjować warunki dotyczące oprocentowania lokaty. Bank zapewnia możliwość zlikwidowania lokaty w dowolnym momencie bez podawania przyczyn takowej decyzji. Każdy zainteresowany lokatą może zamówić ją w banku, poprzez infolinię lub na przykład za pośrednictwem bankowości internetowej.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię