Lokata w Citi Handlowy

Historia banku Citi Handlowy rozpoczęła się w 2001. W wyniku połączenia Citibank (Poland) SA i Banku Handlowego w Warszawie SA powstała właśnie Citi Handlowy. Należy on do wiodącej na światowym rynku finansowym Grupy Citi. W swojej działalności Citi Handlowy łączy tradycje bankowości polskiej i innowacyjne rozwiązania finansowe. Korzysta również z międzynarodowego, wieloletniego doświadczenia Grupy CITI.

Oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i klientów korporacyjnych. W ramach oferty dla klientów indywidualnych bank przygotował ciekawą wersję lokat terminowych. Lokatę w Citi Handlowym charakteryzuje stałe i wysokie oprocentowanie. Jest ono gwarantowane przez cały okres trwania lokaty, co pozwala w dniu założenia lokaty obliczyć zysk przy jej zakończaniu.


Bank oferuje dostęp do produktów w różnych walutach. Mogą to być złotówki, dolary amerykańskie, funty brytyjskie, franki szwajcarskie czy euro. Okres lokowania może trwać od jednego miesiąca do dwóch lat. W ofercie banku istnieje możliwość wypłaty części środków w trakcie trwania umowy. Mamy tu do czynienia z niską kwotą potrzebną do założenia lokaty terminowej. Wystarczyć może 500 jednostek waluty, w której ma zostać założona dana lokata. Po upływie okresu lokowania lokata może zostać zamknięta lub może ulec automatycznemu przedłużeniu.

Istnieje również możliwość negocjowania z bankiem warunków zakładania lokaty. W trakcie trwania lokaty można zwiększyć jej kwotę. Bezpieczeństwo środków na lokatach zapewnia gwarancja BFG.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię