Lokata w BPH

Banku BPH działa na polskim rynku już od ponad 20 lat. Obecnie bank należy do grupy kapitałowej GE Money będącej częścią General Electric, która jest jedną z największych korporacji świata. Swoją ofertę Bank BPH kieruje zarówno do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. Możemy tam znaleźć kredyty gotówkowe, hipoteczne, lokaty, rozwiązania inwestycyjne i oszczędnościowe.

Bank dociera do klientów poprzez sieć placówek własnych, partnerskich, a także bankowość internetową i telefoniczną. Jednym z elementów oferty banku jest lokata terminowa. W ramach takowej lokaty bank proponuje swoim klientom miedzy innymi standardowe lokaty terminowe. Charakteryzuje je stałe, wysokie oprocentowanie przez cały czas trwania umowy z bankiem. Ponadto możliwe jest lokowanie środków w walucie polskiej jak i w walutach obcych. Ciekawym rozwiązaniem są niskie kwoty minimalne, jakimi trzeba dysponować przy zakładaniu lokat w złotówkach.


Istnieje również możliwość założenie wspólnego rachunku lokaty dla dwóch osób. Okres lokowania może trwać od jednego miesiąca do trzech lat. Ważną cechą jest tu brak kwoty maksymalnej lokaty. Odsetki naliczane są na koniec okresu trwania lokaty. Oczywiście lokata może być odnawialna. Oprocentowanie depozytu nie jest uzależnione od wysokości wkładu na lokacie. Wszystkie środki zgromadzone na lokatach bankowych są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Lokatę można założyć w jednym z oddziałów banku lub drogą elektroniczną.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię