Lokata w BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska SA jest własnością Grupy BNP Paribas. Jest to jedna z wiodących instytucji finansowych w Europie. Grupy BNP Paribas działa w prawie 80 krajach gdzie zatrudnia prawie 190 tysięcy pracowników w tym 145 tysięcy w samej Europie. Swoją działalność Grupa prowadzi w sektorze inwestycyjnym i bankowości korporacyjnej, bankowości detalicznej oraz zarządzania aktywami i majątkiem. BNP Paribas Bank Polska SA to bank uniwersalny. Dla klientów indywidualnych przygotowana została bogata oferta kredytowa oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych.

Wśród takowych produktów mamy do czynienia z kilkoma interesującymi lokatami bankowymi. Mogą to być zarówno lokaty złotówkowe jak i lokaty w walutach obcych. Klienci mogą wybierać spośród lokat terminowych jak i na przykład lokat rentierskich. Bank oferuje zarówno rozwiązania proste jak i te bardziej skomplikowane dla najbardziej wymagających. W przypadku typowej lokaty klient może liczyć na bardzo ciekawe warunki dotyczące oprocentowania i długości trwania lokaty (może to być kilka dni jak i kilkanaście miesięcy). Zaletą oferty BNP Paribas Bank Polska SA jest również możliwość zakładania lokat przy stosunkowo niewielkich kwotach depozytu.


Poza tradycyjnymi lokatami bank oferuje również produkty łączące lokatę terminową z innymi formami inwestycji. Gwarantuje to większy zysk przy wysokim poziomie bezpieczeństwa inwestycji. Z oferty BNP Paribas Bank Polska SA można skorzystać zarówno w oddziale banku jak i za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię