Lokata w BGŻ

Bank BGŻ jest jednym z wiodących banków w Polsce. W swojej działalności stawia na wspieranie społeczności lokalnych. Specjalnością banku jest finansowa pomoc dla rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Poza tym w ofercie banku możemy spotkać szereg produktów i usług skierowanych do klientów indywidualnych oraz firm.

Bank BGŻ dociera do swoich klientów dzięki sieci placówek w całym kraju, zaawansowanej bankowości internetowej i profesjonalnej obsłudze telefonicznej. Udostępnia również sieć bankomatów własnych oraz współpracujących z nim podmiotów takich jak Planet Cash4You czy Euronet. Jednym z ciekawych produktów skierowanych do klientów indywidualnych są lokaty bankowe.


Bank BGŻ oferuje możliwość założenia lokaty zarówno przez Internet jak i drogą telefoniczną. Poza tym z oferty lokat bankowych można skorzystać w każdym z oddziałów banku rozsianych po całym kraju. Ważną cechą tego typu produktu są niskie kwoty minimalnej wpłaty. Mogą to być lokaty złotówkowe jak i w walutach obcych. Mówimy tu o dolarze amerykańskim oraz wspólnej walucie europejskiej. Klienci decydujący się na większy wkład mogą liczyć jednocześnie na wyższe oprocentowanie.

Lokaty w Banku BGŻ objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Ponadto bank oferuje różne okresy lokowania. Od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Istnieje również możliwość automatycznego przedłużenia okresu lokowania. Bank BGŻ zapewnia także atrakcyjne oprocentowanie lokat terminowych w skali roku.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię