Lokata w Alior Sync

W czerwcu 2012 roku Alior Bank uruchomił Alior Sync. Jest to bank internetowy określany przez Alior Bank, jako bank nowej generacji. Całość oferty banku jest dostępna wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem wirtualnych oddziałów. W swojej ofercie bank posiada szereg produktów skierowanych do klientów indywidualnych. Mowa tu o kredytach gotówkowych, lokatach czy kontach bankowych. Skupmy się na ofercie lokat terminowych. Sam termin lokowania dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Alior Sync umożliwia założenie lokaty na dowolną liczbę dni. Bank oferuje również atrakcyjne oprocentowanie na lokatach w złotych. Klienci maja jednak do wyboru pięć walut. Oprócz waluty rodzimej można wybrać również lokatę w funtach brytyjskich, frankach szwajcarskich, euro czy dolarach amerykańskich. Alior Sync umożliwia również zakładanie lokat przy niskich kwotach wkładu. Poza tym klienci mają możliwość zakładania dowolnej liczby lokat.


Warto zauważyć, iż bank nie wymaga posiadania konta do założenia lokaty. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie internetowej Alior Sync. Możliwe jest również skorzystanie z oferty lokaty negocjowanej. Tego typu lokata terminowa może być założona na okres od 1 do 36 miesięcy. Alior Sync gwarantuje stałą wysokość oprocentowania. Dzięki tym możliwościom oraz sprawnie działającej bankowości internetowej klient sam może wybrać rozwiązanie, które najbardziej pasuje do jego wymagań jak i możliwości. Lokaty tego typu mogą wypracować stosunkowo wysoki zysk bez angażowania dużych środków.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię