Lokata i 150 zł premii w BGŻ Optima

Do 8 maja 2016 roku potrwa promocja, w której klienci BGŻ Optima mogą założyć wysoko oprocentowaną lokatę i zyskać dodatkowo 150 złotych do wydania w serwisie groupn.pl. Lokata Bezkarna oraz Konto Indywidualne BGŻ Optima składają się na promocję Bezkarny Zysk. By wziąć w niej udział, należy dokonać zakupu kuponu uprawniającego do zawarcia umowy z Bankiem w cenie 5 złotych na stronie internetowej groupon.pl. Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które w okresie 25.04.2015 – 24.04.2016 nie korzystały z żadnych usług BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkarna w BGŻ Optima to trzymiesięczna lokata z oprocentowaniem 3,2% w skali roku. Bank gwarantuje wypłatę odsetek naliczonych do czasu zerwania umowy przez upłynięciem czasu deponowania gotówki. Minimalna kwota lokaty wynosi tysiąc złotych, zaś maksymalna 100 tysięcy złotych.


Aby wziąć udział w promocji Bezkarny Zysk i mieć szansę na otrzymanie 150 złotych nagrody, należy zarejestrować się na stronie internetowej bezkarnyzysk.pl do 10 maja 2016 roku. Po dokonaniu rejestracji należy zawrzeć umowę z Bankiem o świadczenie usług bankowości elektronicznej przez stronę internetową i wpłacić na nowo założoną lokatę co najmniej tysiąc złotych.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię