Kurs na Amerykę w Eurobanku

Eurobank przygotował dla swoich klientów nowy produkt strukturyzowany – Kurs na Amerykę. Opiera się on na kursie dolara do złotówki. Bank daje 100,1% gwarancję kapitału (na koniec okresu inwestycji). Subskrypcja potrwa do 16 września 2014 roku. Środki wpłacone do tego momentu będą przechowywane na lokacie oprocentowanej na poziomie 4%. Kurs na Amerykę to ubezpieczenie strukturyzowane (ubezpieczenie na życie i dożycie). Eurobank przygotował tę ofertę we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.

Minimalna kwota potrzebna do udziału w inwestycji to 5 tysięcy zł. Maksymalny zysk w postaci premii może wynieść nawet 20%. Ubezpieczenie jest przewidziane na 30 miesięcy. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie w Eurobanku konta osobistego. Produkt skierowany jest do osób w wieku od 18 do 78 lat. Klient może zrezygnować z ubezpieczenia zarówno w okresie subskrypcji jak i trwania ubezpieczenia. Klient, który wycofa środki z lokaty (przed rozpoczęciem okresu odpowiedzialności) otrzyma zwrot całości wpłaconego kapitału, ale bez odsetek wypracowanych w tym czasie.


Jeżeli rozwiąże umowę w okresie ubezpieczenia (po upływie 30 dni od zawarcia umowy i przed upływem 30 miesięcy jej trwania) może utracić część wpłaconej składki (nie więcej niż 8%). (Źródło: Eurobank, prnews.pl)

ranking lokat

Dodaj swoją opinię