Kolejna promocja w Nordea

W połowie ubiegłego miesiąca rozpoczęła się kampania reklamowa konta Nordea Ulubione. Przyszedł czas na kolejną odsłonę kampanii w postaci Lokaty Dynamicznej. Przypomnijmy, iż nowe konto w banku można otworzyć całkowicie drogą internetową. Klient potwierdza skorzystanie z oferty poprzez przelew na nowe konto z rachunku w innym banku. Wszystkie formalności załatwiane są drogą elektroniczną. Umowa w takowej formie przesyłana jest do nowego klienta. Dane do logowania wysyłane są pocztą elektroniczną oraz SMS-em.

Cechy charakterystyczne konta to darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne wydanie karty płatniczej, darmowa wypłata gotówki w kraju za graniczą zarówno w złotówkach jak i w euro oraz bezpłatne krajowe przelewy internetowe. Co ważne, klient nie musi deklarować regularnych wpływów. Dziś bank idzie dalej oferując klientom posiadającym wolne środki Lokatę Dynamiczną. Oprocentowanie takiej lokaty rośnie wraz z początkiem każdego miesiąca.


Okres trwania lokaty to 12 miesięcy. Klient może jednak wycofać środki wcześniej bez utraty już wypracowanych odsetek. Początkowe oprocentowanie lokaty to 2,2%, a końcowe 6%. Minimalna kwota depozytu to 500 złotych. Nie ma też ograniczeń odnośnie liczby lokat przypadających na jednego klienta.

ranking lokat

Dodaj swoją opinię