Hit Tygodnia w Banku Ochrony Środowiska

BOŚ w ramach akcji promocyjnej Hit Tygodnia wprowadził do swej oferty dwa nowe produkty, mianowicie dwie lokaty terminowe: 4-miesieczną i 6-miesięczną. Oprocentowanie lokaty jest uzależnione od jej długości. W przypadku lokaty 4-miesiecznej w ramach Hitu Tygodnia oprocentowanie wynosi 2,80%, a w przypadku lokaty 6-miesiecznej w ramach Hitu Tygodnia oprocentowanie wynosi już 2,85%. Oprocentowanie w obydwu przypadkach jest stałe w skali roku.

Lokaty w ramach Hitu Tygodnia są dostępne na platformie oszczędnościowo-inwestycyjnej bossabank. Na lokacie można złożyć dowolna sumę od 1 tys. zł do 100 tys. zł. Zgodnie z założeniami akcji promocyjnej można jednorazowo uruchomić dwie lokaty, a kolejne po tygodniowym odstępie czasu. Ważne, aby każdorazowo były deponowane nowe środki.


Poza ofertą z Hitu Tygodnia BOŚ posiada również stałą ofertę lokat, mianowicie 10-dniową EKOlokatę ze stałym oprocentowaniem w skali roku na poziomie 2% oraz 2-miesieczną EKOlokatę ze stałym oprocentowaniem w skali roku na poziomie 2,70%. (Źródło: Bank Ochrony Środowiska, prnews.pl)

ranking lokat

Dodaj swoją opinię