Fundusz z lokatą w BGŻOptima

BGŻOptima przygotował ciekawą ofertę łączącą fundusz inwestycyjny z lokatą. Łączy ona wysokooprocentowany depozyt na trzy miesiące z inwestycją w fundusz, która może przynieść jeszcze większy zysk. Klient zyskuje możliwość zarządzania swoim kapitałem w ramach subfunduszy Skarbiec TFI. Oferta jest kolejnym wyjściem dla osób, które są znudzone utrzymującą się niską rentownością tradycyjnych lokat bankowych. Dyrektor zarządzający BGŻOptima, Piotr Grzybczak, tak mówi o tym rozwiązaniu:

“W świetle ostatnich zmian w Radzie Polityki Pieniężnej można przypuszczać, że na prognozowaną na przyszły rok podwyżkę stóp procentowych, trzeba będzie jeszcze poczekać”. Zaznaczył również: ” Dla niektórych klientów, oznacza to, że tradycyjne produkty bankowe nie będą przynosić oczekiwanych przez nich zysków. Z myślą o takich osobach wprowadziliśmy do naszej oferty Fundusz z 8% lokatą. Takie rozwiązanie z jednej strony daje poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej – pozwala osiągnąć potencjalnie wysoką stopę zwrotu “.


Fundusz z 8% lokatą to rozwiązanie dostępne dla klientów posiadających Konto Indywidualne w BGŻOptima. Oprocentowanie lokaty to 8% w skali roku (depozyt przewidziany jest na 3 miesiące). Minimalna kwota potrzebna do założenia depozytu to 1000 złotych. Oferta będzie ważna do 28 lutego. (Źródło: BGŻOptima).

ranking lokat

Dodaj swoją opinię