EKOlokata Premium i EKOlokata Korzystna

EKOlokata Premium i EKOlokata Korzystna to dwa nowe depozyty wprowadzone do oferty Banku Ochrony Środowiska. W przypadku pierwszej lokaty mamy do czynienia z trzymiesięcznym okresem deponowania środków. Oprocentowanie tego produktu to 3,1% w skali roku. Obejmuje ono zarówno stare jak i nowe środki (oprocentowanie). Drugi produkt, czyli EKOlokata Korzystna to depozyt przewidziany na cztery miesiące. W przypadku nowych środków wpłacanych na lokatę oprocentowanie wynosi 2,85%. Dla środków starych obowiązuje oprocentowanie 2,7%.

Obydwa produkty zostały wprowadzone do oferty bankowej 20 marca 2015 roku. W przypadku obydwu opisywanych wyżej lokat minimalna kwota potrzebna do założenia pojedynczego depozytu to 1 tysiąc zł. Maksymalna kwota dla obydwu lokat nie została określona. Bank Ochrony Środowiska poinformował jednocześnie o wycofaniu ze swojej oferty następujących produktów: EKOlokata Stabilna (depozyt na cztery miesiące) oraz EKOlokata Noworoczna (depozyt przewidziany na trzy miesiące). (Źródło: Bank Ochrony Środowiska, prnews.pl)


ranking lokat

Liczba opinii: 1

 1. Małgorzata Bargielska pisze:

  Szanowni Państwo,
  przypominamy, że z dniem 13 maja br. nastąpiły istotne zmiany w oprocentowaniu lokat Banku Ochrony Środowiska.
  • Oprocentowanie 6-miesięcznej EKOlokaty Specjalnej wynosi obecnie 2,60 proc. dla nowych środków i 2,40 proc. dla starych środków.
  • Oprocentowanie 4-miesięcznej EKOlokaty Korzystnej wynosi obecnie 2,55 proc. dla nowych środków i 2,35 proc. dla starych środków.
  Będziemy wdzięczni za dokonanie w Państwa zestawieniach stosownych aktualizacji oferty depozytowej Banku Ochrony Środowiska na podstawie powyższych danych.

  Z poważaniem,
  Bank Ochrony Środowiska S.A.

Dodaj swoją opinię