AGRO lokaty

AGRO lokaty to oferta przygotowana przez Crédit Agricole z myślą o rolnikach pobierających dopłaty unijne. Oferta ważna jest od 23 grudnia 2013 do 30 czerwca 2014 roku. AGRO lokaty to rozwiązanie dla osób, które chcą ulokować środki otrzymane w ramach dopłat unijnych za rok 2013, ale jednocześnie nie chcą ich zamrażać na lokatach terminowych. W ofercie bank posiada 4 warianty oprocentowanie. Depozyt może być zerwana przed upływem terminu bez utraty odsetek. Warunkiem jest tu utrzymanie środków na lokacie przez minimum miesiąc.

Jeżeli klient zdeponuje środki i utrzyma je przez okres od 1 do 5 miesięcy może liczyć na oprocentowanie w wysokości 2%, 6 do 9 miesięcy to oprocentowanie 2,5%, 10 i 11 miesięcy to oprocentowanie 3%, a pełne 12 miesięcy to oprocentowanie na poziomie 3,8%. Dodatkowo klienci, którzy utrzymają lokatę przez pełne 12 miesięcy oraz w tym samym czasie wykonają minimum 40 transakcji płatniczych na koncie osobistym bądź ich średnioroczny obrót na koncie przekroczy w tym czasie 40 tysięcy złotych otrzymają wyższe oprocentowanie – 4% w skali roku.


Każdy klient może założyć kilka lokat, ale łączna wartość zdeponowanych środków nie może przekroczyć 100 tysięcy złotych. (Źródło: Crédit Agricole Bank Polska)

ranking lokat

Dodaj swoją opinię